E-Bülten listemize abone olun.

ABONE OL
0
Google for Jobs İle Doğru İşi Bulmak Mümkün

Google for Jobs İle Doğru İşi Bulmak Mümkün

Her şey gibi, iş arama süreçleri de dijitalleşti. Uzun süren arayışlara işlevsel çözümler sunan kariyer siteleri, artık iş dünyasının vazgeçilmez unsurlarından biri haline geldi. LinkedIn, Facebook, Lever, Greenhouse, Jobvite gibi iş platformalarına Google ile bir yenisi daha ekleniyor.

 

Geçtiğimiz aylarda Google İşe Alım Servisi:Hire olarak tanıttığımız platform, resmi olarak ABD’de kullanıma açıldı.  Diğer firmalar için güçlü bir rakip olması beklenen Google for Jobs, bunun aksine LinkedIn, Glassdoor ve Facebook gibi mecralarla iş birliği yapma yoluna gitti.

 

 

Yakın bir gelecekte yeni işinizi Google’dan bulmanız mümkün olacak. Lokasyon ve ünvan bazlı aramalarla size uygun olaran iş pozisyonlarını listeleyecek olan Google’ın iş servisi,  aynı zamanda Google Alert ile size uygun ilanlar olduğunda bildirimle haber verecek.

 

 

 

Dijital dünyanın fiziksel yaşam pratiklerine iyiden iyiye adapte olduğu şu günlerde, yeni deneyimlerle tanışmanın yolu hayli açık gözüküyor. Google for Jobs platformuna hire.withgoogle.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 


0

Yorumlar