E-Bülten listemize abone olun.

ABONE OL
0
Facebook Messenger Anket Özelliği

Facebook Messenger Anket Özelliği

Facebook, akıllı sohbet uygulaması Messenger’a yenilik getirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Snapchat benzeri  hikayeler özelliği “Messenger Day”i ile tanıtan Facebook, bu kez de Messenger’a anket özelliği getirdiğini duyurdu.
 
Hepimizin sıklıkla kullandığı sohbet uygulaması Messenger’da artık uzayıp giden grup konuşmalarını sessize almak zorunda kalmayacaksınız. Grup konuşmaları için özel olarak geliştirilen anket özelliği sayesinde katılımcılar tek bir dokunuşla sorulan sorunun cevabını verecek. Tüm katılımcılar oylama katıldıktan sonra anket sonuçları bar grafik şeklinde tüm gruba gösterilecek.
 
facebook-messenger-anket

Facebook’un Messenger’a kazandırdığı anket özelliği, şu anda sadece kişisel bir özellikmiş gibi görünse de aslında işletmeler için de epey faydalı olacağa benziyor. Geçtiğimiz aylarda markalarla sohbeti öneren Messenger,  anket özelliği ile çeşitli işletmelerin takipçilerine sürpriz anketler yapmasını sağlayacak. Hızlı geri dönüşüm ve birebir kullanıcı yanıtı düşünüldüğünde Facebook’un Messenger ile iyi bir etkileşim yaratacağı kesin gibi duruyor.

0

Yorumlar