E-Bülten listemize abone olun.

ABONE OL
0
Prisma, Yeni Özellikleri İle Artık Videolarda

Prisma, Yeni Özellikleri İle Artık Videolarda

Yaratıcı filtreleriyle diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarını geride bırakan ve indirme listelerinde zirveye yerleşen Prisma, merakla beklenen özelliğini duyurdu. Prisma ile artık kullanıcılar videolara da beğendiği efektleri ekleyebilecek.
 
Uzun süredir geliştirilme aşamasında olan Prisma, 15 saniyelik videolara filtre eklemeye olanak tanıyor. Üstelik Prisma ile kreatif videolar hazırlamanız için internet bağlantısına da ihtiyaç duymuyorsunuz. Tamamen çevrimdışı kullanıma olanak tanıyan Prisma ile fotoğraflara uyguladığınız efektleri şimdi videolara da uygulayabilirsiniz. Tam anlamıyla kısacık sürece hazırlanan videolar, başarılı bir çizgi animasyondan geri kalmıyor.
 
İşte Prisma’nın Yeni Video Filtresi


 
Prisma’nın bu eksikliğinden yararlanan girişimciler hali hazırda filtreli videolar hazırlamaya imkan tanıyan uygulamaları piyasaya sürmüştü. Ancak iOS ve Android yazılımlarda olağanüstü bir etkileşim yakalayan Prisma, yeni özelliği ile bu uygulamalara olan ilgiyi epey azaltacak gibi duruyor.
 
Prisma ile videolara efekt eklemek şu an için sadece iOS kullanıcıları için geçerli. Yeni güncellemenin Android ayağı ne zaman yayınlanır şu an için bilinmiyor.

0

Yorumlar