E-Bülten listemize abone olun.

ABONE OL
0
goldyapı İle Kullanıcı Deneyiminde #dahafazlası

goldyapı İle Kullanıcı Deneyiminde #dahafazlası

goldyapı ile çalışmaya başladığımız andan itibaren markanın dijital gelişim faaliyetleri adına #dahafazlası için yola koyulduk.

 

goldyapı, bugüne kadar hayata geçirdiği projelerde yaşam odaklı yapılara, sosyal donatılara ve aile yaşamı için kolaylıklara yer açıyordu. Biz de bu projeleri daha çok insan duyurmak için, markaya dijital destek sağladık.

goldyapi-dijital-reklam-siradisi-digital-4

Birincil Hedef: İhtiyaçları Keşfetmek

goldyapı’nın dijital gelişim tedavisinde ilk önceliğimiz, markayı tanımaktı. goldyapı ile masaya oturduğumuzda en küçük detayları büyük bir sorumlulukla inceledik ve temel gereksinimleri saptadık.

goldyapi-dijital-reklam-siradisi-digital-2

Dijital yatırımlarına bizimle yön vermek isteyen goldyapı ile iyi bir yol arkadaşı olacağımız daha ilk toplantıdan itibaren belliydi. Onlar bize markalarının dijital süreçlerini emanet etti, biz de her projede olduğu gibi heyecanla yola koyulduk.

goldyapı markasını tüm projeleriyle bir bütün olarak inceledik ve firmanın farklı mecralardaki tüm çıktılarını temel olarak aldık.

 

Marka Kimliğine Değer Katmak

goldyapı’nın farklı konut projelerine yönelik tanıtım çalışmaları gerçekleştirdik. Ulusal ve yerel basında tasarladığımız gazete ve dergi ilanlarıyla yatırımın sınırlarını genişlettik.

 

Dönüşüm oranlarının yükselişe geçmesinde outdoor reklam tasarımlarımızın önemli bir etkisi oldu. goldyapı markası ile başından itibaren yakaladığımız pozitif iletişim dili tasarım kanallarımızda yaratıcılık ve verimlilik olarak kendini göstermeyi başardı.

Böylece, goldyapı ile şehrin dört bir yanına tasarım trendlerimizi ulaştırdık.

 

Web Yatırımları İle Güçlü Etkileşim

goldyapı’nın dijital yatırımlarında işlevselliği önemsedik. Markaya sunduğumuz web site geliştirme hizmeti ile güçlü bir etkileşim alanı inşa ettik.

goldyapi-dijital-reklam-siradisi-digital-5

Tasarım ve yazılım olmak üzere iki ayrı süreçte planladığımız responsive web site tasarımıyla, kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmayı hedefledik. Varolan içeriklerin hiyerarşisini kurgulayarak projeleri ön plana çıkaran bir stil inşa ettik.

 

İnşaat sektöründe dijital dönüşümünüzü profesyonel çözümlerle tamamlamak için biz hazırız ya siz?

Hemen İletişime Geçin : 0850 304 33 34 

 

0

Yorumlar