E-Bülten listemize abone olun.

ABONE OL
0
Genç Ufuk Lisesi Web Sitesi Tasarım &  Kodlama

Genç Ufuk Lisesi Web Sitesi Tasarım & Kodlama

Eskişehir’de eğitim anlayışını şekillendiren Genç Ufuk Lisesi için köklü bir marka deneyimi inşa ettik. Kurumun bütünsel iletişim çalışmalarını ele alırken önemsediğimiz konuların başında, web site geliştirme hizmetleri geliyordu.

 

Genç Ufuk Eğitim Kurumları için farklı konsept ve tasarımlara sahip web site tasarımları hayata geçirdik. Yenilikçi grafik öğelerini harmanladığımız Genç Ufuk Lisesi, bunlardan biriydi. Genç bir öğrenci grubuna seslenecek olan web sitesinde dinamik tasarım öğelerine yer verdik. Genç Ufuk Lisesi’nin kurumsal renklerinin uygulandığı tasarımda, kullanıcı deneyimi ön planda tutuldu.

 

 

Genç Ufuk Lisesi web site haritalandırması ‘Kurumsal’ | ‘Kampüste Yaşam’ | ‘Eğitim Kurumlarımız ‘ | ‘Kulüplerimiz’ | ‘Blog’ | ‘İletişim’ başlıkları altında yapıldı. Anasayfa üzerinden scroll yaparak erişilebilen farklı sekmeler, bilgiye kolay erişim sağlarken kullanıcıya da zaman kazandırıyor.

 

Responsive web site tasarımına uygun olarak kodlanan Genç Ufuk Lisesi’nin dijital yatırımı, özellikle mobil internet kullanımının yoğun olduğu günümüzde farklı ekran boyutlarında da işlevsellik gösteriyor. Genç Ufuk Lisesi web site deneyimini yaşamak isterseniz kurumun web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Siz de web site tasarım ve yazılım konularında profesyonel destek almak isterseniz Sıradışı Digital Experience Studio ile iletişim kurabilirsiniz. Multi-disipliner ekip arkadaşlarımızın geliştirdiği farklı dijital ürünleri görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

0

Yorumlar