E-Bülten listemize abone olun.

ABONE OL
0
ACK Ayhancan Konsept Web Sitesi Yayında

ACK Ayhancan Konsept Web Sitesi Yayında

Ankara’da yapı malzemeleri alanında hizmet sunan ACK Ayhancan Seramik, Türkiye’nin lider markalarından Kale, Franke, Hüppe, Teka, BTM ve PH Design ile yürüttüğü iş birliğini üstün hizmet anlayışına yansıtmaktadır. Seramik ve banyo mobilyaları alanında Çanakkale Seramik İç Anadolu Bölge Bayisi olarak hizmet veren ACK Ayhancan Seramik, dijital gelişim çalışmalarında Sıradışı Digital Experience Studio ile marka stratejisini konumlandırmıştır.

 

Ayhancan Konsept‘in dijital iletişim ajansı olarak yürüttüğümüz faaliyetlerin başında kurumsal kimlik tasarımı,web tasarım ve yazışım geliştirme, sosyal medya yönetimi ve 360 derece sanal tur çekimleri başta gelmektedir. Markanın kurumsal imajından ilham alarak uyarladığımız web tasarım ve kodlama hizmetleri neticesinde kullanıcı deneyimine ağırlık veren bir web sitesi hayata geçmiştir.

Ayhancan Konsept‘in farklı ürün yelpazesine öncelik verdiğimiz ana sayfa tasarımında, büyük ölçekli görsellerin tipografik tasarımla kurgusu gerçekleştirilmiştir. İmaj ağırlıklı olan web sitesinde ACK Ayhancan Konsept ‘in farklı marka linklendirmeleri ile zenginleştirilmesi hedeflenmiştir.

 

Kurulduğumuz günden bugüne dek hayata geçirdiğimiz web site tasarım ve yazılımları, Ankara, İstanbul, Eskişehir, Afyon ve Muğla olmak üzere farklı sektörlerin dijital kimlikleri olmuştur. Siz de firmanız için yenilikçi ve işlevsel web tasarım, web yazılım çözümleri arıyorsanız Sıradışı Digital Experience Studio ile farklı deneyimleri keşfedebilirsiniz.

 

Referansımız olan farklı işleri web sitemiz üzerinden inceleyebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hemen Arayın:  0850 304 33 34

0

Yorumlar