E-Bülten listemize abone olun.

ABONE OL
0
Masum Dizisi Final Yaptı

Masum Dizisi Final Yaptı

 

“Sevmek için akıl, mantık gerekmez. Kafandaki bütün tahtaların illa tam olması gerekmez. Sevmek için sevmek gerekir, o kadar.”

 

İlk İnternet dizisi olarak değişen izleme alışkanlıklarımıza hitap eden Masum, BluTV‘de 60 dakikalık gerilim dolu bölümleriyle izleyenleri kendine hayran bıraktı. Her bölümde hikayenin düğümleri biraz daha çözülsün diye beklerken bazı anlarda o düğümler birbirine dolandı.

 

 

Haluk Bilginer, Ali Atay, Serkan Keskin, Okan Yalabık, Nur Sürer, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan‘ın rol aldığı Masum dizisi, Türk dizilerinden çok da alışık olmadığımız sahnelerle BluTv ekranlarında yer aldı. Dizideki her bir karakterin hikayesi, ayrı bir dramı anlatırken yaşanan olaylar, sansürsüz sahneler ve sinematografik çekimler Masum dizini bugüne kadar çekilen yapımlardan ayrı bir yerde konumlandırmamızı sağladı.

 

 

8 bölümden oluşan Masum dizisi, Saat 00:00’da BluTV‘de final yaptı. Tarık ve Emel’in hikayesi nasıl sonlandı? Yusuf, Taner’e rağmen olayları çözmeyi başardı mı? Cevdet Komiser, oğulları için neleri göze aldı? Tüm bu soruların cevaplarını merak eden  ve  finali dört gözle bekleyen Masum severler sizleri son iki bölümü izlemek için şöyle alabiliriz.

 

BluTV ekranlarına veda eden Masum dizisi, yeni nesil teknolojinin reklam ya da sansür olmadan efsane işleri seyirci ile buluşturabileceğinin bir kanıtıydı. Masum gibi güzel işlerin ekranlarda daha çok yer edinmesini dileriz.

0

Yorumlar